top of page

So., 04. Juli

|

Online Workshop

MAPOVÁNÍ MYSLI

Arteterapeutický skupinový workshop

Přihlášení uzavřeno
Další Workshopy
MAPOVÁNÍ MYSLI
MAPOVÁNÍ MYSLI

Zeit & Ort

04. Juli 2021, 18:00 – 19:15 MESZ

Online Workshop

Über die Veranstaltung

MAPOVÁNÍ MYSLI

Jaký máte vztah ke své mysli? Je to Váš přítel nebo nepřítel?

Mnoho lidí, má ke své mysli negativní vztah, mají pocit, že je proti nim. Sype na ně negativní myšlenky a není před ní úniku. Jak je to doopravdy? Je lepší se řídit srdcem nebo myslí? Nebo možná obojím?

​Během uměleckého experimentování s tímto tématem se dostaneme blíže k naší mysli a integrujeme ji do svého bytí. Podíváme se na to, jaká naše mysl je, co od nás potřebuje a kam nás vede.

Pochopíme hluboké souvislosti, získáme odstup od určitých myšlenkek a najdeme PŘÍTOMNOST.

ARTETERAPIE

Pomocí arteterapie můžeme vyjádřit a prozkoumat to, jak nám je, jak se cítíme, můžeme tomu dát barvu a tvar, místo na papíře, můžeme to doopravdy uvidět a nechat to odejít. Papír je prostorem k transformaci.

Není potřeba naše kresby interpretovat nebo analyzovat, stačí uvidět, procítit a sdílet.

DALŠÍ INFORMACE:

Není potřeba mít jakékoliv předchozí umělecké dovednosti. Jediné, co stačí je otevřenost a zvědavost – nejde o technickou kresbu, spíše o experimentování s abstraktními tahy. Tento Workshop se bude odehrávat v male skupině (max 6 osob) a je určen pouze pro dospělé. Budeme sdílet, naslouchat, budeme přítomní, sobě i jiným.

Jedná se o online Workshop – budeme využívat programu Zoom, po zaplacení Vám přijde na Email pozvánka s linkem.

Workshop je možné stornovat nejpozději pět dní před jeho konáním. Pokud se nebudete moci na poslední chvíli zúčastnit, je možné jej darovat někomu jinému.

MATERIÁL

Výkres – ideálně velikosti A3, ale postačí i jakýkoliv jiný papír – vnitřní strana nějaké krabice nebo papírové tašky. Dále alespoň jeden z těchto materiálů: pastelky, voskovky, křídy, fixy, tužky, uhly, barvy (záleží na vás zda vodové, temperové či akrylové), staré časopisy, lepidlo, nůžky. Není třeba mít všechno, méně je někdy více, podívejte se, co už máte doma a s čím se vám hezky pracuje.

Tickets

  • Online Workshop

    15,00 €

Gesamtsumme

0,00 €

Diese Veranstaltung teilen

bottom of page