top of page

Mo., 21. Juni

|

Online Workshop

MAPOVÁNÍ SRDCE

Arteterapeutický skupinový workshop

Anmeldung abgeschlossen
Veranstaltungen ansehen
MAPOVÁNÍ SRDCE
MAPOVÁNÍ SRDCE

Zeit & Ort

21. Juni 2021, 18:00 – 20:00 MESZ

Online Workshop

Über die Veranstaltung

MAPOVÁNÍ SRDCE

Jde o srdce. Střed našeho bytí. Sídlo emocionálního těla. V tomto workshopu se na něj budeme naciťovat, vnímat jej a naše poznatky vyjádříme pomocí barev, linií, tvarů a tahů na papíře.

Možná, že se nám dostane odpovědi na některé z těchto otázek: Jaké to je žít ze srdce? Žijeme život tak, abychom maximalizovali radost nebo spíše tak, abychom se vyhli bolesti? Uzavíráme se před něčím? Co je naším posláním?

ARTETERAPIE

Pomocí arteterapie můžeme vyjádřit a prozkoumat to, jak nám je, jak se cítíme, můžeme tomu dát barvu a tvar, místo na papíře, můžeme to doopravdy uvidět a nechat to odejít. Papír je prostorem k transformaci.

Není potřeba naše kresby interpretovat nebo analyzovat, stačí uvidět, procítit a sdílet.

Naše srdce v sobě nese naši osobní pravdu, v těchto dvou hodinách si dovolíme poslouchat.

DALŠÍ INFORMACE

Není potřeba mít jakékoliv předchozí umělecké dovednosti. Jediné, co stačí je otevřenost a zvědavost – nejde o technickou kresbu, spíše o experimentování s abstraktními tahy. Tento Workshop se bude odehrávat v male skupině (max 6 osob) a je určen pouze pro dospělé. Budeme sdílet, naslouchat, budeme přítomní, sobě i jiným.

Jedná se o online Workshop – budeme využívat programu Zoom, po zaplacení Vám přijde na Email pozvánka s linkem.

Workshop je možné stornovat nejpozději pět dní před jeho konáním. Pokud se nebudete moci na poslední chvíli zúčastnit, je možné jej darovat někomu jinému.

MATERIÁL

Výkres – ideálně velikosti A3, ale postačí i jakýkoliv jiný papír – vnitřní strana nějaké krabice nebo papírové tašky. Dále alespoň jeden z těchto materiálů: pastelky, voskovky, křídy, fixy, tužky, uhly, barvy (záleží na vás zda vodové, temperové či akrylové), staré časopisy, lepidlo, nůžky. Není třeba mít všechno, méně je někdy více, podívejte se, co už máte doma a s čím se vám hezky pracuje.

Tickets

  • Online Workshop

    15,00 €

Gesamtsumme

0,00 €

Diese Veranstaltung teilen

bottom of page