top of page

Mo., 14. Juni

|

Online Workshop

MAPOVÁNÍ TĚLA

Arteterapeutický skupinový workshop

Anmeldung abgeschlossen
Veranstaltungen ansehen
MAPOVÁNÍ TĚLA
MAPOVÁNÍ TĚLA

Zeit & Ort

14. Juni 2021, 18:00 – 20:00 MESZ

Online Workshop

Über die Veranstaltung

MAPOVÁNÍ TĚLA

Cílem tohoto workshopu je dostat se do těla, procítit jej, navázat vztah a uzemnit se v něm.  Budeme zabývat tím, jak se ve svém těle cítíme. Budeme si všímat toho, jaké to je "být v našem těle" a budeme experimentovat s různými materiály a barvami a abstraktním vyjádřením na papíře. V tomto Workshopu nebudeme malovat své tělo, nejedná se o figurativní kresbu.

Naše fyzické tělo je propojeno s naším emocionálním i mentálním tělem, změna v jednom poli automaticky vyvolá změnu v dalších dvou. Není nezvyklé, že se během tohoto Workshopu otevírají velmi hluboká témata, naše tělo je fyzický záznam toho, co vše jsme si prožili, čím jsem prošli.

ARTETERAPIE

Pomocí arteterapie můžeme vyjádřit a prozkoumat to, jak nám je, jak se cítíme, můžeme tomu dát barvu a tvar, místo na papíře, můžeme to doopravdy uvidět a nechat to odejít. Papír je prostorem k transformaci.

Není potřeba naše kresby interpretovat nebo analyzovat, stačí uvidět, procítit a sdílet.

DALŠÍ INFORMACE:

Tento Workshop se bude odehrávat v male skupině (max 6 osob) a je určen pouze pro dospělé. Budeme sdílet, naslouchat, budeme přítomní, sobě i jiným.

Není potřeba mít jakékoliv předchozí umělecké dovednosti. Jediné, co stačí je otevřenost a zvědavost – nejde o technickou kresbu, spíše o experimentování s abstraktními tahy.

Jedná se o online Workshop – budeme využívat programu Zoom, po zaplacení Vám přijde na Email pozvánka s linkem.

Workshop je možné stornovat nejpozději pět dní před jeho konáním. Pokud se nebudete moci na poslední chvíli zúčastnit, je možné jej darovat někomu jinému.

MATERIÁL

Výkres – ideálně velikosti A3, ale postačí i jakýkoliv jiný papír – vnitřní strana nějaké krabice nebo papírové tašky. Dále alespoň jeden z těchto materiálů: pastelky, voskovky, křídy, fixy, tužky, uhly, barvy (záleží na vás zda vodové, temperové či akrylové), staré časopisy, lepidlo, nůžky. Není třeba mít všechno, méně je někdy více, podívejte se, co už máte doma a s čím se vám hezky pracuje.

Tickets

  • Workshop: Mapování těla

    Online via Zoom

    15,00 €

Gesamtsumme

0,00 €

Diese Veranstaltung teilen

bottom of page